Wigilia Szkolna

22.XII.2011

Tradycyjnie, w ostatnim dniu nauki szkolnej przed świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia, zasiedliśmy do udekorowanych przez uczniów stołów. Pani Jadwiga Plata zadbała, jak zwykle, o strawę cielesną, czyli nasze żołądki, a pani Magdalena Stawiarska przygotowała strawę duchową. Po inscenizacji każda klasa śpiewała kolędy.

Na naszej Wigilii nie zabrakło gości. Była pani Barbara Porębska, pani prezes BS w Starym Sączu, Danuta Pogwizd, emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

W konkursie kartek świątecznych nagrody otrzymali: Kasia Warzecha, Justyna Pach, Martyna Kuczaj, Marcin Zembura.

Potem złożyliśmy sobie życzenia i po modlitwie zasiedliśmy do wspólnej Wigilii.