Święty Mikołaj 2011

Jak co roku, 6 grudnia, zawitał do naszej szkoły Święty Mikołaj. Jest on gościem bardzo wyczekiwanym, szczególnie przez młodsze dzieci. Siostra Dominika wraz z kilkoma uczennicami przygotowała Świętemu Mikołajowi gorące powitanie.

Następnie Mikołaj rozdawał prezenty. Najpierw małym dzieciom, które przyszły ze swoimi rodzicami...

a potem naszym uczniom z klas 0 – III.

Dla wszystkich uczniów prezentem na Mikołaja był przygotowany przez grupę teatralną program. Czwartoklasiści pod kierunkiem pani Magdaleny Stawiarskiej wystąpili z przedstawieniem „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Dziękujemy Ci Święty Mikołaju!