2019-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer

Zapisy dzieci do szkoły i oddziału przedszkolnego

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrudzinie informuje, iż do 31 marca 2016 r. trwają zapisy dzieci do szkoły.

Zapisać należy:

• dzieci urodzone w 2009 roku do klasy pierwszej oraz urodzone w 2010 roku do kontynuacji przygotowania w oddziale przedszkolnym lub na wniosek rodziców do rozpoczęcia nauki w klasie I.

Zaprasza się również dzieci urodzone w 2011 r., które będą mogły realizować przygotowanie w oddziale przedszkolnym.

Należy ze sobą zabrać Akt urodzenia oraz PESEL dziecka.

Wyswietlen: 19111