2020-08-10     Bianki, Borysa, Wawrzyńca     "Natura Ludzka nie jest maszyną, lecz drzewem, które rośnie i rozwija się zgodnie z dążeniem sił wewnętrznych, które czynią ją żywą istotą" - John Stuart Mill

Zapisy do oddziału przedszkolnego

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrudzinie informuje, iż dodatkowe zapisy do oddziału przedszkolnego dzieci urodzonych w 2010 roku oraz do klasy pierwszej dzieci urodzonych w 2008 i 2009 roku, odbędą się od 27 do 31 marca 2015 r. w sekretariacie szkoły.

Należy zabrać ze sobą Akt urodzenia oraz PESEL dziecka.

Informuje się również, iż zgodnie z ustawą o systemie oświaty od 1 września 2015 roku dzieci w wieku czterech lat mają prawo do bezpłatnego pięciogodzinnego korzystania z wychowania przedszkolnego w przedszkolu lub innej formie wychowania przedszkolnego. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie dzieci do szkoły do końca marca 2015 r.