Strona główna -> Kronika -> Rok szkolny 2017/ 2018 -> Dzień Babci i Dziadka

25 stycznia 2018 roku zaprosiliśmy Babcie i Dziadków do naszej szkoły, aby złożyć im życzenia z okazji ich święta. Po powitaniu Gości przez Panią Dyrektor Marię Kałuzińską rozpoczęło się przedstawienie. Na początku uczniowie z klas IV - VII wystąpili w Jasełkach przygotowanych przez panią Magdalenę Stawiarską. W drugiej części zaprezentowali się młodsi uczniowie przygotowani przez panie Danutę Rams, Bożenę Bodziony, Marię Kałuzińską, Magdalenę Stawiarską i pana Piotra Gała. Babciom i Dziadkom niejeden raz zakręciła się w oku łezka, kiedy spoglądali na swoje wnuczęta.