2019-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

" MAŁY KOPERNIK - EDUKACJA POPRZEZ DZIAŁANIE"

V Międzyszkolny Tuniej Wiedzy Ogólnej

Uwaga! Zmiana terminu turnieju.

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału już w V edycji turnieju wiedzy ogólnej. Drużnyna skada się z trzech uczniów z klasy VI, VII, VIII.

Turniej organizujemy 23 maja 2019 roku o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej w Skrudzinie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrudzinie informuje, iż od 25 lutego do 18 marca 2019 trwają zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy I .

Zapisać  należy:

dzieci urodzone w 2012 roku do klasy pierwszej oraz

dzieci urodzone w 2013 roku do oddziału przedszkolnego

Zapisu należy dokonać w sekretariacie szkoły w godz. 9.00-13.00,

Należy ze sobą zabrać Akt urodzenia,  PESEL dziecka oraz dowód osobisty.

Dzień otwarty szkoły 6 marca 2019 r. tj. środa

- zapraszamy wraz z dziećmi.

Zebranie z rodzicami

Zebranie odbędzie się 6 lutego 2019 r. o godzinie 16.00
w Szkole Podstawowej w Skrudzinie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO, poniedziałek, 3 września 2018 roku

9.00 - msza św. w Kaplicy Św. Franciszka z Asyżu w Skrudzinie,

10.00 - rozpoczęcie roku szkolnego przez Panią Dyrektor w Szkole Podstawowej
im. Jana Brzechwy, następnie spotkanie dzieci z wychwawcą w klasie.

Pragnę Państwa poinformować, że w bieżącym roku szkolnym posiłki dla dzieci wydawane będą na takich samych zasadach jak w roku ubiegłym. Przygotowywane będą nadal na miejscu w stołówce szkolnej i wydawane w określonym jak poprzednio czasie. Chcielibyśmy rozpocząć dożywianie dzieci jak najwcześniej. Dlatego zwracam się z prośbą do osób, które chcą, aby ich dzieci korzystały z posiłków w szkole o zgłaszanie dzieci do korzystania ze stołówki szkolnej już 04. września u Pani kucharki w stołówce szkolnej. Osoby, których przychodowość na członka rodziny nie przekracza kwoty 771 zł (do przychodowości nie wlicza się zasiłku z programu „500+”) mogą starać się o darmowe obiady dla swoich dzieci w Ośrodku Pomocy Społecznej w Starym Sączu. Formalności w OPS bardzo proszę załatwiać jak najszybciej, aby otrzymać decyzję o bezpłatnych obiadach dla swoich dzieci jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Z poważaniem:

mgr Maria Kałuzińska