2019-03-21     Benedykta, Lubomiry, Lubomira     "Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go." - Seneka

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

" MAŁY KOPERNIK - EDUKACJA POPRZEZ DZIAŁANIE"

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrudzinie informuje, iż od 25 lutego do 18 marca 2019 trwają zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy I .

Zapisać  należy:

dzieci urodzone w 2012 roku do klasy pierwszej oraz

dzieci urodzone w 2013 roku do oddziału przedszkolnego

Zapisu należy dokonać w sekretariacie szkoły

w godz. 9.00-13.00,

Należy ze sobą zabrać Akt urodzenia,  Pesel dziecka oraz dowód osobisty.

Dzień otwarty szkoły 6 marca 2019 r. tj. środa

- zapraszamy wraz z dziećmi.

Zebranie z rodzicami

Zebranie odbędzie się 6 lutego 2019 r. o godzinie 16.00
w Szkole Podstawowej w Skrudzinie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO, poniedziałek, 3 września 2018 roku

9.00 - msza św. w Kaplicy Św. Franciszka z Asyżu w Skrudzinie,

10.00 - rozpoczęcie roku szkolnego przez Panią Dyrektor w Szkole Podstawowej
im. Jana Brzechwy, następnie spotkanie dzieci z wychwawcą w klasie.

Pragnę Państwa poinformować, że w bieżącym roku szkolnym posiłki dla dzieci wydawane będą na takich samych zasadach jak w roku ubiegłym. Przygotowywane będą nadal na miejscu w stołówce szkolnej i wydawane w określonym jak poprzednio czasie. Chcielibyśmy rozpocząć dożywianie dzieci jak najwcześniej. Dlatego zwracam się z prośbą do osób, które chcą, aby ich dzieci korzystały z posiłków w szkole o zgłaszanie dzieci do korzystania ze stołówki szkolnej już 04. września u Pani kucharki w stołówce szkolnej. Osoby, których przychodowość na członka rodziny nie przekracza kwoty 771 zł (do przychodowości nie wlicza się zasiłku z programu „500+”) mogą starać się o darmowe obiady dla swoich dzieci w Ośrodku Pomocy Społecznej w Starym Sączu. Formalności w OPS bardzo proszę załatwiać jak najszybciej, aby otrzymać decyzję o bezpłatnych obiadach dla swoich dzieci jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Z poważaniem:

mgr Maria Kałuzińska