2018-10-24     Arety, Marty, Marcina     "Dusza ludzka ma dwa stany: jest polem walki albo pobojowiskiem" - Eliza Orzeszkowa

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

" MAŁY KOPERNIK - EDUKACJA POPRZEZ DZIAŁANIE"

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO, poniedziałek, 3 września 2018 roku

9.00 - msza św. w Kaplicy Św. Franciszka z Asyżu w Skrudzinie,

10.00 - rozpoczęcie roku szkolnego przez Panią Dyrektor w Szkole Podstawowej
im. Jana Brzechwy, następnie spotkanie dzieci z wychwawcą w klasie.

Zebranie z rodzicami

14 września 2017 roku o godzinie 16.00

Pragnę Państwa poinformować, że w bieżącym roku szkolnym posiłki dla dzieci wydawane będą na takich samych zasadach jak w roku ubiegłym. Przygotowywane będą nadal na miejscu w stołówce szkolnej i wydawane w określonym jak poprzednio czasie. Chcielibyśmy rozpocząć dożywianie dzieci jak najwcześniej. Dlatego zwracam się z prośbą do osób, które chcą, aby ich dzieci korzystały z posiłków w szkole o zgłaszanie dzieci do korzystania ze stołówki szkolnej już 04. września u Pani kucharki w stołówce szkolnej. Osoby, których przychodowość na członka rodziny nie przekracza kwoty 771 zł (do przychodowości nie wlicza się zasiłku z programu „500+”) mogą starać się o darmowe obiady dla swoich dzieci w Ośrodku Pomocy Społecznej w Starym Sączu. Formalności w OPS bardzo proszę załatwiać jak najszybciej, aby otrzymać decyzję o bezpłatnych obiadach dla swoich dzieci jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Z poważaniem:

mgr Maria Kałuzińska