2019-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

" MAŁY KOPERNIK - EDUKACJA POPRZEZ DZIAŁANIE"

Zebranie z rodzicami

Zebranie odbędzie się 13 października 2018 r. o godzinie 16.00
w Szkole Podstawowej w Skrudzinie.

Pierwszym punktem zebrania będzie spotkanie z panią psycholg.

Następnie spotkanie z wychowcą w salach lekcyjnych.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO, poniedziałek, 3 września 2018 roku

9.00 - msza św. w Kaplicy Św. Franciszka z Asyżu w Skrudzinie,

10.00 - rozpoczęcie roku szkolnego przez Panią Dyrektor w Szkole Podstawowej
im. Jana Brzechwy, następnie spotkanie dzieci z wychwawcą w klasie.

Pragnę Państwa poinformować, że w bieżącym roku szkolnym posiłki dla dzieci wydawane będą na takich samych zasadach jak w roku ubiegłym. Przygotowywane będą nadal na miejscu w stołówce szkolnej i wydawane w określonym jak poprzednio czasie. Chcielibyśmy rozpocząć dożywianie dzieci jak najwcześniej. Dlatego zwracam się z prośbą do osób, które chcą, aby ich dzieci korzystały z posiłków w szkole o zgłaszanie dzieci do korzystania ze stołówki szkolnej już 04. września u Pani kucharki w stołówce szkolnej. Osoby, których przychodowość na członka rodziny nie przekracza kwoty 771 zł (do przychodowości nie wlicza się zasiłku z programu „500+”) mogą starać się o darmowe obiady dla swoich dzieci w Ośrodku Pomocy Społecznej w Starym Sączu. Formalności w OPS bardzo proszę załatwiać jak najszybciej, aby otrzymać decyzję o bezpłatnych obiadach dla swoich dzieci jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Z poważaniem:

mgr Maria Kałuzińska